A+ A A-

Yılbaşının Simgesi Kar ve Abant Gölü Manzarası Yılbaşında Sizlere Eşlik Edecek

Yılbaşı deyince akla ilk ne gelir?

Kar motifleriyle süslü yılbaşı ağaçları ve kardan adam… Yılın bu döneminde bembeyaz karla örtülü olan dağları, ağaçları ve doğasıyla Abant sizin de yılbaşı klasiğiniz olabilir.

Göl kenarındaki otellerde göl ve orman manzarası ile yeni yıla merhaba demek istemez misiniz? O halde Abant otelleri bar ve restoranlarıyla sizleri bekliyor. Otellerde yapılan yılbaşı organizasyonlarıyla sizlere bir sürü seçenek sunuyor. Tesislerde bulunan pek çok bar ve restorandan birinde karar kılıp sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenebilirsiniz.

Yılbaşında Abant

Yılın ilk gününde güzel bir doğaya uyanıp harika bir kahvaltı eşliğinde yıla yenilenmiş olarak gireceksiniz. Yılbaşında Abant tam bir cennet!

Yılbaşında Abant’ta Neler Yapılır?

Abant’ta yılbaşı etkinliklerine katılacaklar, birkaç günlük bir tatil yapacaklar için tavsiyelerimiz var. Yılın ilk günlerine uyandığınız bu eşsiz doğada:

  • Bembeyaz bir örtüyle kaplı adeta bir kartpostal gibi kendini size sunan Abant doğasında sevdiklerinizle kartopu oynayabilir, çocuklarınız ve sevdiklerinizle doyasıya eğlenebilirsiniz.
  • Karda semaver keyfi yapıp bir yandan da içinizi ısıtabilirsiniz.
  • Abant civarında Bolu Müzesi, Seben Kaya Taş Evleri gibi tarihi yerleri gezebilirsiniz.
  • Yöresel organik tatlarla hem damaklarınızı hem midelerinizi şenlendirebilirsiniz.
  • Kartalkaya’ya giderek kayak yapabilirsiniz.
  • Bembeyaz kar manzaralarını fotoğraflayabilirsiniz.

Abant Otel ve Pansiyonlarında Yılbaşı Fırsatları

Yılbaşında tatil yapmayı planlayanların uğrak yerlerinden Abant. Muhteşem doğasına eşlik eden lüks otelleri ile pek çok kişinin tercih ettiği bir yer olduğundan yılbaşı için mutlaka rezervasyon yaptırmalısınız. Yılbaşına özel ödeme seçenekleri ve kampanyaları ile bütçenizi sarsmadan yılbaşına siz de burada merhaba diyebilirsiniz. Sitemizde sizin için hazırladığımız fırsat sayfalarından yararlanarak bütçenize uygun bir otel ya da pansiyon seçebilirsiniz.

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

Seo Fiyatları

ABANT TATİL YORUMLARI

Tüm otel yorum ve şikayetleri »
Abant Etkinlikler
Yasal Uyarı:
Bu site Abant'ı tanıtmak saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. abantoteller.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.
Web Tasarım Web Tasarım ve Seo Destek Hizmeti - Webhome
  طراحی سایتarshaweb.irپارتیشنپارتیشن اداریآموزش فروشوکیل دادگستری
Abant Palace Hotel
Büyük Abant Oteli