A+ A A-

Resmi Tatilleri Abant Kaçamağı İle Değerlendirin

Abant tatilcilere her mevsim tatil yapma olanağı sunarak pek çok tatil beldesinin aksine her mevsim tatilcileri ağırlıyor. Resmi tatillerde doğanın kalbine yapacağınız ufak kaçamaklarla günlük yaşamın baskısından kurtulabilir, kendinizle baş başa kalabilir ya da sevdiklerinizle birlikte kalabalık bir tatil yapabilirsiniz.

Resmi tatiller ile yıl içinde toplam 10 gün iş yoğunluğu ve hayatın stresinden kaçabilirsiniz. Huzura ermek, dinlenmek, rahatlamak ve yenilenmek için gidebileceğiniz yer Abant’ın muhteşem doğası. Gölün hemen kıyısında ve civarındaki otel ve pansiyonlar sizleri en iyi şekilde ağırlamak için tüm hazırlıklarını tamamladılar.

Resmi Tatillerde Abant

Abant Bayram Tatili

Abant’ta resmi tatil günlerinizi değerlendirecekseniz aşağıdaki takvimimize bakabilirsiniz.

2015 Resmi Tatiller

  • Yılbaşı – 1 Ocak Perşembe
  • Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı – 23 Nisan Perşembe
  • Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı – 19 Mayıs Salı
  • Zafer Bayramı – 30 Ağustos Pazar
  • Cumhuriyet Bayramı – 29 Ekim Perşembe 

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

Seo Fiyatları

ABANT TATİL YORUMLARI

Tüm otel yorum ve şikayetleri »
Abant Etkinlikler
Yasal Uyarı:
Bu site Abant'ı tanıtmak saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. abantoteller.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.
Web Tasarım Web Tasarım ve Seo Destek Hizmeti - Webhome
  طراحی سایتarshaweb.irپارتیشنپارتیشن اداریآموزش فروشوکیل دادگستری
Abant Palace Hotel
Büyük Abant Oteli