A+ A A-

Yazın Tadını Göl Kenarında Abant’ın Harika Atmosferinde Çıkarın

Abant’ta bunaltıcı yaz sıcaklıklarından uzak dağ meltemlerinin serinlettiği havada harika bir tatil yapabilirsiniz. Yaz mevsiminde Abant geniş ormanlık alanları ve gölüyle size unutulmaz anlar yaşatacak, huzurla dolmanızı sağlayacak.

Yazın yoğun bir şekilde turist çeken bölge özellikle kampçıların, trekking yapan grupların, mangal tutkunlarının vazgeçilmezi. Uzun yaz tatilinde buralardaki eşsiz konfora sahip otel ve pansiyonlarda konaklayabilir, mevsimin tüm güzelliklerini yaşayabilirsiniz. Abant otellerinin restoran ve kafelerinde yaz mevsimine özel hazırlanan menülerle damaklarınıza bir şölen sunabilirsiniz.

Yaz Tatilinde Abant

Yaz Tatilinde Abant

Yaz tatilinde Abant’ta neler yapılır? Bu sorunun cevabını yöreye gittiğinizde alacaksınız. Saklı kalmış bu cennetten dönmek istemeyeceksiniz.

  • Gündüzleri doğanın tadını çıkarıp yürüyüşler yapabilir, bisiklete binebilirsiniz.
  • Akşam olduğunda ise otellerin bar ve kafelerinde yaza özel hazırlanmış programlara katılıp göl manzarasına karşı içeceğinizi yudumlayıp sabahın ilk ışıklarına kadar gönlünüzce eğlenebilirsiniz.
  • Kamp yapabilirsiniz.
  • THY tarafından eğitim uçuşlarına da uygun olduğu onaylanan yerlerde yamaç paraşütü yapabilirsiniz.
  • Manzara fotoğrafları çekebilirsiniz.
  • Arkadaşlarınızla paintball oynayabilirsiniz.
  • At binebilirsiniz.

Yaza Özel Abant Otel Fırsatları

Yazın keyfini doğanın merkezinde mi çıkarmak istiyorsunuz? Tertemiz orman havasının içinde çiçek kokularının size eşlik ettiği yürüyüşler yapıp yöresel tatlarla midelerinize bayram ettirmek istiyorsanız Abant Milli Parkı sizin için biçilmiş kaftan. Otel ve pansiyonların yaza özel fırsatlarından, kampanyalarından yararlanmak için şimdiden rezervasyon yaptırıp yerinizi ayırtmalısınız.

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

Seo Fiyatları

ABANT TATİL YORUMLARI

Tüm otel yorum ve şikayetleri »
Abant Etkinlikler
Yasal Uyarı:
Bu site Abant'ı tanıtmak saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. abantoteller.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.
Web Tasarım Web Tasarım ve Seo Destek Hizmeti - Webhome
  طراحی سایتarshaweb.irپارتیشنپارتیشن اداریآموزش فروشوکیل دادگستری
Abant Palace Hotel
Büyük Abant Oteli