A+ A A-

Ramazan Bayramı’na Gözlerinizi Abant’ta Açın

İstanbul, Ankara, Eskişehir gibi pek çok büyük şehre yakın olması sebebiyle Ramazan Bayramı’ndaki 4 günlük tatili fırsata dönüştürmeye en elverişli seçenek: Abant…

Ramazan Bayramı 16 Temmuz Perşembe Arife Günü ile başlayıp 19 Temmuz Pazar günü sona erecek. Dileyenler yıllık izinlerini de Ramazan Bayramı ile birleştirerek uzunca bir tatil sürecine sahip olabilirler. Abant’ta Ramazan bayramı sakin, huzurlu, bolca aktivitelerle dolu olacak.

Ramazan Bayramında Abant

Ramazan Bayramında Abant

Okulların kapanmasıyla birlikte çocuklu aileler için de harika bir tatil fırsatı doğuyor. Çocuklarınız uzun bir ders yılının yorgunluğunu atarken sizler de büyük şehrin gürültüsünden ve iş stresinden uzaklaşıp kendine dönebilir, bedeninizi ve ruhunuzu dinlendirebilirsiniz. Abant Gölü’nün doğal güzelliğinde, geniş ormanlık alanlarında ailenizle ve sevdiklerinizle birlikte pek çok aktivite yapabilirsiniz.

Ramazan Bayramı’nda Abant’ta Neler Yapılır?

Yazın bunaltıcı nem ve sıcağından uzak dağ meltemlerinin ferahlatıcı etkisi altında güzel bir bayram için Abant sizleri bekliyor. Ramazan bayramında Abant cenneti andıran manzaraları, rengarenk çiçeklerle süslü yaylaları, mis gibi ormanları ile sizi bekliyor.

İşte orada yapabileceklerinize dair birkaç tavsiye:

  • Meltem esintilerinin size eşlik ettiği ılık bir günde atla gezintiye çıkabilirsiniz.
  • Gölde balık tutup ardından sevdiklerinizle mangal partisi verip bunları ikram edebilirsiniz.
  • Salıncak ve hamaklarda uzanıp kitap okuyabilir, çocuklarınızla birlikte eğlenebilirsiniz.
  • Yöresel yemeklerin tadına bakabilir, Bolu çikolatası yiyebilirsiniz.

Ramazan Bayramı’nda Abant’ta Otel ve Pansiyon Fırsatları

Ağustos ayında artan yoğunluk sebebiyle Abant için şimdiden otel ve pansiyon bakmalı, rezervasyon yaptırmalısınız. Son ana bırakmak riskli olacaktır. Yılın en yoğun dönemlerinin yaşandığı Abant’ta işletmeler bayrama özel konaklama seçenekleri sunuyorlar.

Hesaplı, bütçenizi sarsmayan bir tatil için bu fırsatları değerlendirmelisiniz. Bunun için yapmanız gereken sitemizdeki fırsat sayfalarına göz atmak. Abant tüm güzelliğiyle Ramazan Bayramı’nda sizleri bekliyor.

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

Seo Fiyatları

ABANT TATİL YORUMLARI

Tüm otel yorum ve şikayetleri »
Abant Etkinlikler
Yasal Uyarı:
Bu site Abant'ı tanıtmak saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. abantoteller.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.
Web Tasarım Web Tasarım ve Seo Destek Hizmeti - Webhome
  طراحی سایتarshaweb.irپارتیشنپارتیشن اداریآموزش فروشوکیل دادگستری
Abant Palace Hotel
Büyük Abant Oteli