A+ A A-

Doğayla İç İçe Yemyeşil Abant Gölü’nü Kurban Bayramında Ziyaret Etmelisiniz

Abant Gölü’nü görüp orada ata binmek doğa yürüyüşleri yapmak için harika bir fırsat olan bu 5 – 6 günlük tatil 22 Eylül Salı Arife Günü ile başlayıp 26 Eylül Cumartesi günü bitiyor. Pazar günü ile birlikte toplamda 6 günlük bir tatil fırsatı doğuruyor. 

Kurban Bayramında Abant’ta Neler Yapılır?

Kurban Bayramında Abant

Kurban bayramında Abant bölgeye yakın şehirlerde oturanlar için ilk seçeneklerden biri olmalı. Sonbaharda Abant’ın kazandığı muhteşem görüntüye tanık olmak ve konforlu otellerde konaklamak için gayet iyi bir fırsat. Ağaçların kızarıp sararan yaprakları hem başınızı kaldırıp baktığınızda size bir tabloya bakıyormuş hissi verecek hem de ayağınızın altında çıtırdayan yapraklar size doğanın şarkısını söyleyecekler. İşte Abant bayram tatili süresince yapabileceğiniz aktiviteler:

  • Gündüzleri fayton gezisi yapabilir, tüm Abant Gölü’nü böylece dolaşabilirsiniz.
  • Gün boyunca göl etrafındaki ormanlık alanda mangal partileri yapabilir, bolca fotoğraf çekebilirsiniz.
  • Hamakta uzanıp doğaya kulak verebilir, huzura erebilirsiniz.
  • Civardaki otellerin bol seçenekli restoranlarında hem Türk hem dünya mutfağından lezzetleri tadabilirsiniz. İsteyenler için yöresel lezzetler de bulunuyor.
  • Göl etrafındaki tesislerin göl manzaralı bar ve kulüplerinde dilediğiniz gibi eğlenebilirsiniz.

Kurban Bayramında Abant Otel ve Pansiyon Fırsatları

Abant’ta geçireceğiniz Kurban Bayramı tatilinde bütçenizi sarmamanız için yapmanız gereken civardaki otel ve pansiyonların fırsatlarını takip edip erken rezervasyon imkanından yararlanmak. Ayrıca civardaki işletmeler bayrama özel fırsatlar ve uygun ödeme koşullarıyla sizleri burada misafir ediyorlar. Abant turları ile hafta içi ve hafta sonu kısa bir kaçamak da yapabilirsiniz.

Abant’taki otel ve pansiyon avantajlarından faydalanmak için fırsat sayfalarımızdan yararlanabilirsiniz.

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

Seo Fiyatları

ABANT TATİL YORUMLARI

Tüm otel yorum ve şikayetleri »
Abant Etkinlikler
Yasal Uyarı:
Bu site Abant'ı tanıtmak saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. abantoteller.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.
Web Tasarım Web Tasarım ve Seo Destek Hizmeti - Webhome
  طراحی سایتarshaweb.irپارتیشنپارتیشن اداریآموزش فروشوکیل دادگستری
Abant Palace Hotel
Büyük Abant Oteli