A+ A A-

Abant Yamaç Paraşütü Nasıl Yapılır?

Ülkemizde henüz bir yamaç paraşütü federasyonu bulunmamakla birlikte eğitim almamış kişilerin tek başlarına uçmalarına izin verilmez. Gerekli eğitimleri aldıktan sonra bu heyecan verici deneyimleri tek başınıza da yaşayabilirsiniz.

Yamaç Paraşütü Nasıl Yapılır?

Yamaç paraşütçüsü olmak için çok fazla bir şart gerekmemektedir. Görme ve duymada ileri derece bir sorun olması, epilepsi ya da ciddi kalp sorunları engel olmakla birlikte bunun dışında her yaştan insan yamaç paraşütü sporcusu olabilir. Eğer herhangi bir sağlık sorununuz yoksa yaş için de bir üst sınırı yoktur.

Alacağınız eğitim 8 – 10 saatlik bir teorik ders dönemini, teorik derslerin sınandığı bir sınavı, 20 dakikalık yerde yapılan bir pratik eğitimini ve ardından 60 – 100 metrede gerçekleştirilen bir uçuşu içermektedir. Bu aşamalardan sonra ilk uçuş deneyiminizi yaşamaya hazırsınız demektir.

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

Seo Fiyatları

ABANT TATİL YORUMLARI

Tüm otel yorum ve şikayetleri »
Abant Etkinlikler
Yasal Uyarı:
Bu site Abant'ı tanıtmak saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. abantoteller.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.
Web Tasarım Web Tasarım ve Seo Destek Hizmeti - Webhome
  طراحی سایتarshaweb.irپارتیشنپارتیشن اداریآموزش فروشوکیل دادگستری
Abant Palace Hotel
Büyük Abant Oteli