A+ A A-

Cennetten Bir köşe Abant Otelleri Her Mevsim Sizleri Bekliyor

Bolu iline bağlı doğanın kalbinde, merkezinde yer alan adeta cennetten bir köşe olan Abant Gölü otelleri, pansiyonları ve kamp alanları ile her bütçeye uygun konaklama seçenekleri sunuyor. Etrafındaki dağların sarıp sarmaladığı göl manzarası, ormanlık alanları ile burası her mevsim ayrı bir tablo gibi duruyor karşınızda.

Bolu’nun dağları arasında adeta saklı bir inci gibi duran Abant Gölü 1988’de Milli Parklar Kanunu kapsamında Milli Park olmuş ve korunmaya alınmıştır. Göl kıyısında doğaya zarar vermeden kontrollü olarak inşa edilen oteller ziyaretçilerini her mevsim ağırlamak için tüm hazırlıklarını yapıyorlar.

Abant otelleri ve doğası ezber bozuyor

Birçok tatil yöremizde bulunan sezonluk tatil anlayışı bu yörede bulunmuyor. Her mevsim başka bir güzel olan Abant, tatilcilere her mevsim tatil yapma imkanı sunuyor. Buradaki oteller yılın tüm günlerinde sizleri misafir etmek üzere hazırlanıyorlar ve sizleri rahat ettirmek, evinizin sıcaklık ve konforunu yaşatmak için sizleri bekliyorlar.

Nereleri Gezmeliyiz? – Doğa’nın Armağanı Bu Yörede Keşfe Çıkın

Uzun yıllardır tatilcileri davet eden doğanın kucağına çeken Milli Park 1196.5 hektarlık bir alan üzerine kuruludur. Ağaçlarının yeşilinin gölüne yansıdığı adeta her yerin yeşile boyandığı Abant’ta mutlaka görmeniz gereken yerler:

 • Samandere şelalesi
 • Örmeci yaylası
 • Sinekli yayla

Abant’ta Ne yenilir? Ne İçilir? Temiz Havanın İyice Açtığı İştahınız Usta Ellere Emanet

Dünyaca ünlü Bolulu ustaların sizler için hazırlığı enfes lezzetler ile gezilerinize kısa bir mola vermelisiniz. Doğanın getirdiği hediyelerle Bolulu ustalar tarafından hazırlanan lezzetler otel ve pansiyonların restoranlarında sizler için sunuluyor.

 • Mangalda sucuk ekmek keyfini tatmadan,
 • Meşhur Abant Kebabını yemeden,
 • Abant Gölü’nden ve civardaki su kaynaklarından çıkarılan alabalığın tadına bakmadan,

asla dönmemelisiniz.

Doğanın İncisi Abant’ta Neler Yapılır?

Harika doğası ve ormanlık alanlarıyla yürüyüş parkurlarıyla Abant sizlere pek çok aktivite seçeneği sunuyor. İşte mutlaka yapmanız gerekenler:

 • Muhteşem göl manzarası eşliğinde kuş seslerinin oluşturduğu ezgiyle yürüyüş yapın.
 • Gölün etrafını bisikletle turlayın.
 • Muhteşem Karadeniz ormanları içinde atla gezintiye çıkın.
 • Gölün keşfini mutlaka bir de faytonla yapın.
 • Bolu dağlarının en yüksek notlarından birinden yamaç paraşütüyle kendinizi boşluğa bırakın ve bu manzarayı bir de gökyüzünden seyredin.

Nerede Konaklanır? Eşsiz Göl ve Orman Manzarasıyla Abant Otelleri Huzurun Merkezi

Abant otelleri ve pansiyonları doğal güzellikleriyle insanlara adeta görsel şölen sunan bir coğrafya üzerinde yer alır. Sabahları uyanıp da pencerenizden dışarıyı seyrettiğinizde sanki gölün üstünde uyuyormuşsunuz hissi verir.

Bu yöredeki oteller ve pansiyonlar özel bir önem verilerek doğaya zarar vermeden doğanın içine inşa edilmiş ve bulunduğu yörenin havasını yansıtacak şekilde dizayn edilmiştir. Bu yönüyle sizleri büyüleyecek ve eşsiz atmosferi içine çekecek olan pek çok otel ve pansiyon seçeneğinden birini değerlendirebilirsiniz.

Siz de bu büyülü tatili yaşamak istiyor, her bütçeye uygun konaklama imkanlarıyla bu gölün ve doğanın keyfini evinizin sıcaklığında tatmak istiyorsanız yapmanız gereken otel ve pansiyonların adres ve iletişim bilgilerinin bulunduğu sayfamızdan işletmelerle bağlantı kurmak. Elinizi çabuk tutmalı ve rezervasyon yaptırıp size özel kampanyalardan faydalanmalısınız.

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

Seo Fiyatları

ABANT TATİL YORUMLARI

Tüm otel yorum ve şikayetleri »
Abant Etkinlikler
Yasal Uyarı:
Bu site Abant'ı tanıtmak saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. abantoteller.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.
Web Tasarım Web Tasarım ve Seo Destek Hizmeti - Webhome
  طراحی سایتarshaweb.irپارتیشنپارتیشن اداریآموزش فروشوکیل دادگستری
Abant Palace Hotel
Büyük Abant Oteli