A+ A A-

Abant’a Has En Özel Tatlar Nerede Yenilir?

Abant’a geldiğinizde buranın Milli Parklar kapsamında koruma altında olduğunu, bu nedenle bölgede çok fazla işletmenin bulunmadığını göreceksiniz. Abant’ta ne yenir sorunuzun cevabını ise; yol üzerindeki pek çok alabalık çiftlik restoranı, et mangal restoranları, kendin pişir kendin ye işletmeleri daha çok dağ evi gibi dizayn edilmiş mekanlar verecek.

abant-restoran

Göl etrafındaki otellerin içinde pek çok restoran ve cafe & bar bulunuyor. Bu mekanlardan birini de tercih edebilirsiniz. Sizler için seçtiğimiz Abant restoranları:

Abant Göl Gazinosu

Adres: Abant/ BOLU
Tel: 0374 224 50 45

Abant Kır Gazinosu

Adres: Abant/ BOLU
Tel: 0374 224 50 49

Abant Alabalık Restoran

Adres: Abant Yolu 20. Km Abant/ Bolu

Gsm: 0535 887 35 23

Abant Kasaba Restaurant ve Dağ Evleri

Adres: Akçaalan Köyü Mevkii Abant Yolu 9. km Abant/ BOLU
Tel: 0374 237 11 55

Yeşil Ev Restoran

Adres: Abant Yolu 5. km/ Bolu

Tel: 0374 237 11 49

Çamlık Restaurant

Adres: Abant Evleri/ Abant Gölü

Tel: 0374 224 51 79

Gökdere Restaurant

Adres: Abant Yolu 4. km / Bolu

Tel: 0374 225 32 01

Bu restoranlar dışında göl kıyısında bulunan Taksim International Abant Palace, Taksim International Abant Köşk ve Büyük Abant Oteli bünyesindeki harika atmosferleriyle hizmet veren restoranlarda Türk ve dünya mutfağından lezzetler tadabilirsiniz.

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

Seo Fiyatları

ABANT TATİL YORUMLARI

Tüm otel yorum ve şikayetleri »
Abant Etkinlikler
Yasal Uyarı:
Bu site Abant'ı tanıtmak saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. abantoteller.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.
Web Tasarım Web Tasarım ve Seo Destek Hizmeti - Webhome
  طراحی سایتarshaweb.irپارتیشنپارتیشن اداریآموزش فروشوکیل دادگستری
Abant Palace Hotel
Büyük Abant Oteli