A+ A A-

Abant Günlük Kiralık Ev Fiyatları

Abant Kiralık EvlerGünlük belirli bir ücret karşılığında kiralanan evler kalabalık aileler için ideal bir seçenektir. Bu sistem daha çok yazlık tatil beldelerinde gelişmiştir. Bu evler:

  • Eşyalı olmaları
  • Mutfak araç ve gereçlerinin bulunması
  • Elektronik eşyaların olması
  • 24 saat sıcak su bulunması

gibi sebeplerle tercih edilir.

Her mevsimde turist akınına uğrayan bölgede pek çok lüks otel ve pansiyon bulunuyor. Çeşitli konaklama seçenekleriyle her kesimden insana hitap ediyorlar.

Abant Gölü yöresi Milli Parklar kanunuyla güvence altına alındığı için etrafında yerleşim bulunmamaktadır. Bu sebepten bölgede kiralık ev bulunmamaktadır.

Bolu Kiralık Ev Seçeneklerinden Yararlanın!

Abant kiralık ev seçeneğiniz bulunmuyor diye tatilinize ara vermek zorunda değilsiniz. Bolu’da kiralık ev bulabileceksiniz. Şehir merkezinin göle çok da uzak olmaması sizin için bir ayrıcalık olacak. Ailenizle ya da arkadaş grubunuzla kalmak istiyorsanız günlük, haftalık ve aylık olarak bu imkanlardan yararlanabilirsiniz.

Ancak şehirde de çok fazla kiralanabilecek ev olamadığı için sizlere önerimiz Milli Park civarındaki otellerde konaklamanız.

Bu seçenek Bolu kiralık ev fiyatları ile kıyaslandığında daha da ekonomik oluyor.

Kış mevsiminde yöreye gelen misafirler ise Kartaltepe civarında ve göl çevresinde yer alan dağ evlerini tercih edebilirler. Kayak merkezine de ulaşımın kolay olduğu bu evlerde dağ havasını içinize çekecek, ahşap mimarinin güzelliğine tanıklık edeceksiniz.

Gündüzleri göl çevresini, Bolu tarihi mekanlarını ve kayak merkezini gezerken akşamları ise barbekü partileri yapabilir; evinizde dinlenip konforun tadını çıkarabilirsiniz.

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

Seo Fiyatları

ABANT TATİL YORUMLARI

Tüm otel yorum ve şikayetleri »
Abant Etkinlikler
Yasal Uyarı:
Bu site Abant'ı tanıtmak saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. abantoteller.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.
Web Tasarım Web Tasarım ve Seo Destek Hizmeti - Webhome
  طراحی سایتarshaweb.irپارتیشنپارتیشن اداریآموزش فروشوکیل دادگستری
Abant Palace Hotel
Büyük Abant Oteli