A+ A A-

Dünyaca Ünlü Bolulu Usta Ellerden Organik Abant Kahvaltısı

Doğayla iç içe geçireceğiniz tatiliniz sizi oldukça acıktıracak. Abant kahvaltı yerleri ise güne organik ve taze lezzetlerle başlamanıza imkan tanıyor. Abant Gölü manzarasında usta aşçıların hazırladığı mükellef Abant kahvaltı sofralarına çok çabuk alışacaksınız.

abant-kahvalti

Abant Milli Park olduğundan etrafındaki çalışmalar kontrollü bir şekilde yapılıyor. Bu bakımdan park alanı içerisinde her hangi bir mekan bulunmuyor. Ancak gölün etrafında bulunan 3 tane büyük otelin kahvaltı salonu herkesi uygun fiyatlara kahvaltı yapmaya bekliyor.

Abant’ta kahvaltı yapmak için doğal köy pazarından taze ürünler alıp, halka açık çim alanlar üzerinde kahvaltınızı yapabilirsiniz. Ancak sizlere önerdiğimiz Abant kahvaltı mekanları listemize göz atmanızda fayda var.

Güneş Pansiyon Kahvaltı

Adres: Abant Yolu 10. km / Bolu

Tel: 0374 237 10 48

Gökdere Restaurant

Adres: Abant Yolu 4. km / Bolu

Tel: 0374 225 32 01

Cemil Piknik

Adres: Abant Yolu Üzeri 12. km Dereceören Köyü Abant / Bolu

Tel: 0374 237 10 49

Doğa Köşkü Abant Bungalov Evleri

Adres: Dereceören Köyü Mevkii Abant Yolu Üzeri 12. Km.

Tel: 0374 237 11 07

Yeşil Ev Restoran

Adres: Abant Yolu 5. km/ Bolu

Tel: 0374 237 11 49

Abant Manzara Evleri

Adres: Abant Yolu Üzeri 12. Km - Dereceören Köyü

Tel: 0374 237 10 20 - 0374 237 10 49

OTEL FIRSATLARI İÇİN ÜYE OL

Seo Fiyatları

ABANT TATİL YORUMLARI

Tüm otel yorum ve şikayetleri »
Abant Etkinlikler
Yasal Uyarı:
Bu site Abant'ı tanıtmak saklı kalmış tatil bölgelerimizi tanıtarak Türk turizmine katkı sağlamak amacıyla Webhome İnternet Reklam ve Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Sitede yer alan içerikler diğer kişi ve kurumlar tarafından hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. abantoteller.com.tr'de yer alan her türlü bilgi sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek herhangi bir mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.
Web Tasarım Web Tasarım ve Seo Destek Hizmeti - Webhome
  طراحی سایتarshaweb.irپارتیشنپارتیشن اداریآموزش فروشوکیل دادگستری
Abant Palace Hotel
Büyük Abant Oteli